Oferta Centrum Integracji i Rozwoju Regionalnego na rok 2019

USŁUGI  DORADCZE i SZKOLENIOWE  CIRR

Ochrona danych osobowych RODO

hdd hitachi 160 GB

Nowe unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych (RODO) weszło w życie 25 maja 2018 roku. Nowych obowiązków jest bardzo dużo i nie można ich lekceważyć,
bo o błąd czy zagrożenie karą nie trudno.

Doradcy naszego Stowarzyszenia mają na koncie kilkadziesiąt wdrożeń Ochrony Danych Osobowych w latach 2012-2016 oraz  wdrożenia RODO w sektorze MŚP. Pomogą Państwu uzyskać wiedzę o tym

 • jak przetwarzać dane osobowe zgodnie z prawem,
 • jak stworzyć i wdrożyć system ochrony danych osobowych,
 • jak powinna wyglądać dokumentacja ochrony danych osobowych,
 • jak należy zabezpieczać dane osobowe,
 • jak i z kim zawrzeć umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych,
 • jak przygotować klauzule zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Obecnie w ramach promocji naszych usług proponujemy Państwu przeprowadzenie bezpłatnego audytu stanu bezpieczeństwa danych osobowych w Państwa firmie.

Zachęcamy do współpracy, która może Państwu przynieść wymierne korzyści i uchronić przed przykrymi konsekwencjami, jakie mogą wiązać się z nieprzestrzeganiem przepisów Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych.

 

Pozyskiwanie funduszy unijnych

pieniadze

Obecnie trwa nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020. Oznacza to, że już niebawem ogłoszone zostaną konkursy dla przedsiębiorców, samorządów, organizacji pozarządowych czy spółdzielni mieszkaniowych na pozyskanie unijnego wsparcia. Wsparcie to stanowić może dla Państwa firmy szansę na dynamiczny rozwój. Szczególnie zwracamy uwagę na wsparcie w zakresie finansowania odnawialnych źródeł energii.

Doradcy naszego Stowarzyszenia

 • od roku 2002 zajmują się działalnością doradczą i szkoleniową w zakresie pozyskiwania środków i realizacji projektów finansowanych ze środków UE
 • uczestniczyli w przygotowaniu i realizacji kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych
 • są zaangażowani w projekt na każdym etapie ? począwszy od stworzenia jego koncepcji i zgromadzenia danych, niezbędnych do opracowania wniosku, poprzez przygotowanie wniosku, biznes planu i dokumentacji aplikacyjnej, a następnie nadzór nad jego realizacją w aspekcie zakupów, dokumentacji, promocji, monitoringu i ewaluacji aż po etap opracowywania wniosków o płatność i kontroli projektu.
 • przygotowują dla klientów korespondencję z instytucjami udzielającymi dofinasowania w kwestiach zmian w projekcie, wyjaśniania kwestii wątpliwych itp.

Obecnie w ramach promocji naszych usług proponujemy Państwu przeprowadzenie bezpłatną analizę możliwości pozyskania dofinansowania na planowane przez Państwa projekty.

Zachęcamy do współpracy, która może Państwu przynieść wymierne korzyści w postaci unijnych środków, wspierających rozwój Państwa przedsiębiorstwa. 

 

Opracowania projektów instalacji fotowoltaicznych zgodnie z wymogami programów dotacyjnych. Dokumentacje zgłoszeniowe mikro instalacji fotowoltaicznych do zakładów energetycznych.

prosument logoAktualnie obserwujemy dynamiczny rozwój systemów fotowoltaicznych w Polsce. Im szybciej zdecydujemy się na realizację elektrowni fotowoltaicznej tym szybciej uzyskamy zwrot z tej inwestycji. Nasze wsparcie stanowić może dla Państwa szybką drogę do oszczędzania wydatków na energie elektryczną poprzez wytwarzaniu własnego prądu elektrycznego z energii słonecznej.

Doradcy i szkoleniowcy naszego Stowarzyszenia

 • od roku 2012 zajmują się działalnością doradczą i szkoleniową w zakresie odnawialnych źródeł energii,
 • są w grupie szkoleniowców realizujących szkolenia w ramach akredytacji Urzędu Dozoru Technicznego na szkolenia dla instalatorów instalacji fotowoltaicznych – Grupa Inwestycyjna Fox Krak,
 • uczestniczyli w projektowaniu i realizacji kilkudziesięciu projektów inwestycyjnych w zakresie fotowoltaiki w Polsce i za granicą,
 • są zaangażowani w projekt budowy systemu fotowoltaicznego na każdym etapie ? począwszy od stworzenia jego koncepcji i zgromadzenia danych, niezbędnych do opracowania projektu, poprzez przygotowanie dokumentacji zgłoszeniowego do energetyki, a następnie nadzór nad jego realizacją w aspekcie montażu, uruchomieniu, odbiorców i monitoringu.
 • świadczą usługi doradcze w zakresie pozyskiwania finansowania inwestycji.

Obecnie w ramach promocji naszych usług proponujemy Państwu przeprowadzenie bezpłatnej analizy opłacalności inwestowania w fotowoltaikę. Aby skorzystać z tej usługi wystarczy przesłać krótkiego maila na adres:

mail_biuro

Zachęcamy do współpracy, która może Państwu przynieść wymierne korzyści w postaci zarabiania na wytwarzaniu prądu elektrycznego z odnawialnych źródeł energii. 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.